آزمایشگاه

برای ساخت هود و سکوبندی آزمایشگاه لازم است تا فاکتور های متعددی را مورد بررسی قرار دهید.

در مطالب قبلی شما را با عملکرد هود شیمیایی آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد ساخت هود و سکوبندی به دست آورید.

سکوبندی آزمایشگاهی

نکات مهم در ساخت هود و سکو بندی

یکی از مهم ترین فاکتور هایی که در طراحی یک لابراتوار و آزمایشگاه باید مورد بررسی قرار گیرد شناخت نحوه عملکرد هود و همچنین کاربرد آن ها می باشد. چرا که در این صورت می توانید تصمیم بگیرید سکوبندی را به چه شکل انجام دهید و در کجا از هود آزمایشگاهی استفاده کنید.

شرکت مهندسی آرمان سکو در زمینه طراحی و ساخت هود و سکوبندی بسیار حرفه ای و ماهر هستند و می توانند کلیه خدمات مربوطه را در ساخت آزمایشگاه انجام دهند.

هودهای آزمایشگاهی نوعی سیستم تهویه با عملکرد اصلی هستند.

این هود ها دود مواد شیمیایی، بخارات، گازها، گرد و غبار و ذرات معلق در هوا را تخلیه می کنند.

انتخاب سکوبندی مناسب صنعتی برای آزمایشگاه شما می تواند چالش برانگیز باشد. از این گذشته، باید در بین سایر موارد، الزامات ایمنی، نیازهای ذخیره و عملکرد را نیز در نظر بگیرید.

همه آزمایشگاه ها الزامات یکسانی ندارند. در حقیقت، در حالی که برای برخی ممکن است آن ها اساسی باشند، برخی دیگر فرآیندهای استریل شدن دارند.

انتخاب جنس و ساختار تجهیزات مربوط به آزمایشگاه نکته بسیار مهمی است که باید مورد بررسی قرار گیرد. برخی با سکو بندی های استیل موافق هستند و برخی نیز با سایر ساختار ها. فولاد ضد زنگ از متداول ترین مواد برای ساخت کابینت آزمایشگاهی است. به این دلیل که اجزای استیل بسیار با دوام و مستحکم هستند و حداکثر مقاومت و استحکام را برای شما فراهم می کنند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
خرید شیرآلات آزمایشگاهی

آنها همچنین برای آزمایشگاه هایی که به یک محیط استریل یا بهداشتی نیاز دارند بسیار کاربردی می باشند.

آزمایشگاه های امروزی، چه در مدارس و چه در محیط های کار، به گونه ای طراحی شده اند که فضایی ایمن و کاربردی برای محققان و دانش آموزان فراهم می کند. هر چه امنیت بیشتر در این آزمایگاه ها مورد بررسی قرار گیرد سلامت افراد کمتر به خطر می افتد. به همین خاطر ساخت هود و سکوبندی در آزمایشگاه ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

سکوبندی از اهمیت بالایی برخوردار است، و همچنین ویژگی های دیگر مانند ظرفیت ذخیره سازی، مواد طراحی و عملکرد مداوم از سایر گزینه ها هستند.

شاید به همین دلیل است که وسایل آزمایشگاهی مدرن بسیار متنوع است. اگر قصد انجام کارهای آزمایشگاهی سفارشی را دارید، یکی از اولین گزینه هایی که باید به آن توجه کنید سکوبندی است.

سکوبندی کابینتی که در آزمایشگاه ها بسیار مورد استقبال قرار گرفته است، بسیار سودمند می باشد. این اصطلاح به خودی خود می تواند به کابینت های پایه، کابینت های دیواری، و کابینت های انبار و عرضه ای اشاره داشته باشد و تقریباً از هر ماده ای ساخته شود. سکوبندی دارای مزیت های بسیاری است. در هر زمان قابل تنظیم مجدد است.

در واقع دلایل زیادی برای استفاده از این نوع کابینت ها وجود دارد. این یک صرفه جویی در فضا است، که در کوچک بودن فضاهای آزمایشگاهی امروزه یک مزیت بزرگ محسوب می شود.

مزیت واقعی دیگر این نوع سکوبندی ها این است که بسیار کاربردی و قابل تنظیم اند. در حقیقت نیاز به سفارش کابینت جدید در هنگام تغییر نیازهای آزمایشگاه ندارید، می توان همان کابینت ها را دوباره و دوباره پیکربندی کرد تا دقیقاً آنچه لازم است را ارائه دهد. این امر به ویژه در شرایطی که شامل کارگاههای آزمایشگاهی مدارس می باشد، مفید است، زیرا اغلب دانش آموزان از سال بعدی به تغییر نیاز دارند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
3 نکته مهم در انتخاب میز آزمایشگاهی

یکی از مزایای دیگر ساخت هود و سکوبندی این است که نصب آن ها بسیار آسان می باشد. در ابتدا باید به خوبی اندازه گیری را انجام دهید، بنابراین می دانید که این متراژ یک فضای مناسب برای کار شما است.

برای ساخت هود و سکوبندی ازمایشگاهی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 8 =