میز توزین

یکی از مهم ترین تجهیزات لابراتوار ها را می توان میز توزین آزمایشگاهی دانست. در مطالب قبلی شما را با نحوه ساخت هود و سکوبندی آزمایشگاهی آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد سایر تجهیزات آزمایشگاهی به دست آورید.

میز توزین آزمایشگاهی چیست؟

دقت و صحت وزن هر دو به کیفیت دستگاه توزین بستگی دارد و اینکه دستگاه توزین از نظر فنی پیشرفته است، این دو همچنین به شرایط محیط اتاق کار بستگی دارند که باید بهینه باشد. یکی از دلایل اصلی خطاهای اندازه گیری جِرم ممکن است لرزش زمین باشد.

استفاده از این میز ها اختلالات مانند لرزش ها را از بین می برد و پارامترهای تعادل را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد، این امر عملکرد صحیح تعادل را امکان پذیر می کند.

توزین

مهم ترین مزایای مزین توزین آزمایشگاهی

توزین ارگونومیک و کارآمد

کارهای آزمایشگاهی معمول مانند توزین در مکانهای قابل تنظیم کاری معمولاً نوعی فشار برای کاربر نیستند که منجر به کاهش غلظت یا عملکرد نادرست می شود. ارتعاشات می توانند بر نتایج وزن گیری تأثیر منفی بگذارند. برای اطمینان از ارگونومی و کارایی در آزمایشگاه، میز های توزین مناسب لازم است.

ارگونومی عالی

میز های تعادل قابل تنظیم با ارتفاع را در بر داشت که دارای پشتیبان بازو، کشوی صفحه کلید و پایه مانیتور بود تا از استفاده راحت حتی برای کارهای سنگین وزن طولانی مدت اطمینان حاصل شود.

مراحل سریعتر و کیفیت بهتر وزن

مفهوم پیچیده میز ضد لرزش، عملکرد تعادل مناسب و متعاقباً زمان تثبیت سریعتر را امکان پذیر می کند. این روند کار را سرعت می بخشد و کیفیت نتایج را افزایش می دهد.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
کمد نگهداری مواد شیمیایی چیست و بررسی 4 نکته مهم

راهنمای: وزن گیری از راه درست

پیروی از دستورالعمل های “وزن گیری از راه درس”  به شما کمک می کند تا عوامل مؤثر در دقت وزن و چگونگی به حداقل رساندن احتمال خطا در طی مراحل توزین را درک کنید.

برای تهیه بهترین و با کیفیت ترین انواع میز توزین آزمایشگاهی با کارشناسان ما در تماس باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 11 =